PhotoFunia

PhotoFunia dla Web Apps

Umieść swoją twarz w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach

Photofunia online to strona internetowa, za pomocą której szybko wykonasz fotomontaż i nadasz specjalne efekty swoim zdjęciom. Jeśli lubisz bawić się fotografią i potrzebujesz dużej liczby filtrów, wypróbuj Photofunia!Photofunia online służy... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo gotowych efektów do wyboru
  • Fotomontaże są naprawdę zwariowane
  • Łatwa obsługa i szybkie działanie

Wady

  • Nie znaleziono

Dobry
7

Photofunia online to strona internetowa, za pomocą której szybko wykonasz fotomontaż i nadasz specjalne efekty swoim zdjęciom. Jeśli lubisz bawić się fotografią i potrzebujesz dużej liczby filtrów, wypróbuj Photofunia!

Photofunia online służy przede wszystkim do przerabiania portretów. Na stronie znajdziesz ponad 250 interesujących efektów podzielonych na kategorie.

Swoje zdjęcie możesz przerobić w tradycyjny sposób, zmieniając na przykład tonację barw fotografii lub nadając jej efektu starości. Ale w Photofunia zdecydowanie najciekawsze są całkiem zwariowane fotomontaże. Dzięki nim możesz umieścić swój wizerunek na plakatach reklamowych, w kolorowym magazynie, telewizji lub... na koszulce Angeliny Jolie.

Obsługa Photofunia jest intuicyjnie prosta. Wystarczy wybrać jeden z filtrów, a następnie przesłać do serwisu zdjęcie z naszego komputera. Po chwili dostaniemy gotowy fotomontaż. Możesz zapisać go ponownie na komputerze lub przesłać od razu na Facebook lub Twitter.

Jeśli chcesz przerobić zdjęcia zrobione telefonem komórkowym, pobierz odpowiednią aplikację mobilną
Photofunia na Android
Photofunia na iPhone
Photofunia na Windows Phone
Photofunia na Symbian
Photofunia na Blackberry

Najczęściej pobierane Fotografia na web-apps

PhotoFunia

Wypróbuj

PhotoFunia

Opinie użytkowników o PhotoFunia

Sponsorowany×